Hakkımızda

Play Video

Re+LONE

Yılların Dermokozmetik tecrübesi, ve doğal ithal aktiflerin birleşimi ile çok değerli Dermotologlar’ ın görüşleri doğrultusunda geliştirildi. Ürünlerin içeriğinde kullanılan ve bütün formüllerde mevcut olan saf Brezilya menşei Collagen, L-Glutathione, Bitkisel Kök Hücre, çok değerli mineral ve yağlar sayesinde cilt için tam bir kombinasyon ve hidrasyon sağlayıcı olmuştur.

ISO sertifikalarına sahip VHMS tesislerinde üretilmektedir. Relone ürün seçenekleri alanında kendini kanıtlamış deneyimli uzmanlardan oluşan bir Ar-Ge ekibinin çalışmaları doğrultusunda, en hijyenik koşullarda üretilip, tüketicilere sunulmak üzere hazır hale getirilmektedir.
Relone ürünleri, en yüksek kalitede sertifikalı ve Global birçok ödüle sahip ham maddeler kullanılarak üretilmektedir. Relone için kalite ve fayda sağlama ilk kuraldır. Yüksek kalitede, yenilikçi ve faydalı ürünler için her gün çalışmalarına devam etmektedir.

Relone hiçbir kazanımın doğalı korumaktan daha önemli olduğuna inanmıyor ve hayvan testlerinin tüm Dünya da tamamen sonlandırılmasını destekliyor.

Our partners

company leadership

Agnes Wilson

Manager

John Doe

Creative Director

John Terry

Designer

Latest News

let’s talk

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc, sit et consectetur fermentum, felis. Proin est amet sit vitae purus.

    Start typing and press Enter to search

    Shopping Cart

    Sepetinizde ürün bulunmuyor.