Sıkça Sorulan Sorular

1) Kolajen Nedir?

Kolajen, lifli bir yapısal proteindir. İnsan vücudundaki proteinin yaklaşık 3’te 1’i kolajenden oluşmaktadır. Başta cilt olmak üzere, kemikler, tendonlar, tırnaklar, saçlar, damarlar, eklemler, dişler ve bağ dokular gibi birçok doku ve organın yapıtaşlarından bir tanesidir.

2) Kolajen serum neden kullanılmalıdır?

Kolajen Serum ciltte oluşan kırışıklık, sarkma ve gevşemeleri toparlamak, cildi sıkılaştırarak onarmak için kullanılır. Cilde elastikiyetini geri kazandırır, nem dengesini korur.

3) Helal sertifikanız var mı?

Ürünlerimizin tamamının helal sertifikası vardır.

4) Kullanma periyodu nasıl olmalı?

Kolajen serum, sabah akşam günlük rutin olarak kullanılmalıdır. Özellikle gece kullanımı tavsiye edilir.

5) Kolajen vücudumuzda var mı?

Vücudumuzda en çok bulunan protein çeşidi kolajendir. Tüm vücutta ortalama yüzde 25-35 arasında kolajen bulunur. Özellikle cilt dokusunun yaklaşık yüzde 70- 80’i, kemiklerin tamamına yakını ve kıkırdak dokunun ise ortalama yüzde 75’i kolajenden meydana gelmektedir.

6) Ürünlerinizin tat ve kokusu nasıl?

Ürünlerimizde tat koku ve alerjen bulunmamaktadır.

7) Ürün teslimatı ne kadar sürüyor?

Hafta içi günlerde saat 16:20’e kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya verilmektedir. Şirketimiz İstanbul merkezlidir. Kargoya teslim edildiği andan itibaren İstanbul’a olan uzaklığa göre 1 ile 3 iş günü içerisinde ürün teslimatı gerçekleşir.

8) Siparişimi iptal edebilir miyim?

Elbette evet. Mesafeli satış sözleşmesine göre tüketici olarak cayma hakkınız her daim bulunmaktadır. Konuyla alakalı yasal prosedürler geçerlidir. Detaylı bilgi için iptal ve iade kısmını incelemeniz önerilir.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.